אודותנו

Dance Continental -בית הספר המקצועי והמוביל בארץ לריקודים סלוניים ולטיניים

ביה"ס הוקם בשנת 2006 על-ידי אבי ואירנה זילבר, רקדנים מקצועיים בעלי מוניטין אשר זכו בתארי אליפות רבים מתחרויות בארץ ובעולם, והוא מונה כיום ארבעה סניפים: במודיעין-מכבים-רעות, שוהם, ראש העין וחולון. הסניף במודיעין היה הראשון שנפתח והוא מהווה את סניף הדגל, בו מופעלת כיום מתכונת רחבה של חוגים לכל גיל ולכל מטרה. נבחרת הרקדנים של דאנס קונטיננטל מודיעין הינה גם הלהקה הייצוגית והרשמית של העיר באירועי התרבות והפנאי ונציגתה בתחרויות ארציות ובינלאומיות.

לא נפסיק לרקוד- סיפור אהבה

זה סיפור על אהבה גדולה שיצרה אהבת אמת נצחית ומיוחדת. 
אנו, אירינה ואבי, בעלי דאנס קונטיננטל – ביה"ס לריקודים סלוניים ולטיניים, אך מעבר לכך אנו זוג לחיים, שהאהבה לריקוד הפגישה בינינו.
 
תחילתו של סיפור אהבה

בתחילתו של הסיפור המשותף שלנו , בו אחזנו זה בזו, ורקדנו את ריקוד בר המצווה של אבי, לא ידענו כיצד הקשר המקרי הזה יתפתח ולאן יוביל אותנו. שני רקדנים מקצועיים, כל אחד מאיתנו מעיר אחרת ומסיפור שונה, שחברו יחד לשם ריקוד. הצעדים הראשונים שלנו יחד, כזוג לריקוד סלוני, רקמו עבורנו את סיפור חיינו ואהבתנו.

פגישה מחודשת

שלוש שנים לאחר אותו ריקוד גורלי ונפלא, כאשר כל אחד מאיתנו עמד בפני העתיד המקצועי שלו בתחרויות הריקוד, נפגשו שוב דרכינו. המפגש המחודש הפך להצלחה בינלאומית אך יתרה מזאת, הוא הציב לנו אתגר אישי מרגש. שגרת האימונים הגבוהה והשעות הרבות שבילינו יחד העמיקו את הקשר בינינו ולקראת גיל 18 הפכנו מצמד רקדנים לזוג גם בחיים.

מריקוד לאהבה
ככל שהקדשנו את עצמנו לריקוד כך גברה גם אהבתנו למקצוע ובאופן טבעי, נולד בנו הצורך לחלוק את אהבתנו לריקוד עם כולם – לא רק בתחרויות ובהופעות מקצועיות, אלא עם כל מי שחולם לרקוד. שאפנו ללמד ילדים וילדות, חתנים וכלות, זוגות שתמיד רצו לרקוד ולא העזו ולאפשר לכולם להגשים באהבה את רגעי הקסם שבריקוד. החלום שלנו התגשם בגיל 20, כשהשקנו את סניף "דאנס קונטיננטל" הראשון שלנו בעיר מודיעין.
אנחנו היום
כיום, שאנו בני +30 והורים לשתי בנות, אנו מפעילים את סניף הדגל שלנו במתכונת חוגים מלאה 6 ימים בשבוע ובעלי סניפים גם בראש העין, שוהם וחולון. ביה"ס מפעיל חוגים ולימודי ריקוד לילדים החל מגיל 3, לנוער ולבוגרים ומייצג את ישראל בתחרויות מקומיות ובינלאומיות. כמו כן מפעיל ביה"ס חוגי ריקוד למבוגרים, לחתנים וכלות, לבני ובנות בר/בת מצווה ועוד.
חלום שלנו
החלום שלנו הוא להמשיך ולגרום אושר לכל מי שחפץ ליבו בריקוד. אנו מאמינים כי ריקוד שבא מהלב לא צריך להיחסם, אפשר לפרוץ איתו בביטחון מלא ולרקוד בכל זמן ובכל גיל ואנחנו נגשים כל מטרה, בין אם הנאה ובין אם ספורטיבית. כמו כן אנו רוצים להמשיך ולטפח את דור אלופי הארץ בקטגוריות השונות שגידלנו במועדון ולהשיג איתם גם את תארי אלופי העולם.
מנהלי בית ספר לריקודים סלוניים ולטיניים דאנס קונטיננטל מדגימים ריקוד חושני רומבה

"אנו מזמינים גם אתכם לקחת חלק בחלום ולאפשר לעצמכם את החופש לרקוד, ליהנות ולאהוב."
שלכם,
אירינה ואבי
מנהלי בית הספר לריקודים סלוניים ולטיניים דאנס קונטיננטל בריקוד סוחף